wtorek, 28 lipca 2015 08:01

POWIATOWY TURNIEJ SIÓDEMEK PIŁKARSKICH STRAŻAKÓW KSRG O PUCHAR STAROSTY DRAWSKIEGO Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komendatn Powiatowy PSP w Drawsku Pomorskim informuje, że w dniu 5 września 2015 roku na boisku sportowym ORLIK 2012
w  Drawsku Pomorskim przy ul. Złocienieckiej, odbędzie się „POWIATOWY TURNIEJ SIÓDEMEK PIŁKARSKICH STRAŻAKÓW KSRG O PUCHAR STAROSTY DRAWSKIEGO”.

W turnieju wziąć udział mogą reprezentacje poszczególnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego oraz Wojskowej Straży Pożarnej z terenu powiatu drawskiego, a także  Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim.

Za udział w turnieju przewidziane jest wpisowe w wysokości 10 zł od osoby (max. 10 osób), które zostanie przeznaczone na organizację ogniska i poczęstunku.

Po zakończeniu imprezy, wśród uczestników turnieju rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe w postaci sprzętu ratowniczego dla drużyny oraz indywidualnych upominków dla zawodników.

Jednostki zainteresowane udziałem w turnieju proszone są o kontakt z  Dowódcą JRG PSP Drawsko Pomorskie kpt.  Andrzejem Podolakiem tel. 501070332,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., którego czynię odpowiedzialnym za  organizację ww. imprezy.

Zapisy do 21 sierpnia 2015 roku.

Czytany 2314 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 kwietnia 2020 19:21